Przygotowując projekt zwracamy uwagę na to, by klimatyzacja była dla Państwa opłacalna. Dzięki temu minimalizujemy koszty systemów uzdatniania powietrza i ogrzewania. Współpraca z dostawcami wielu rodzajów markowych urządzeń sprawia, że mają Państwo wybór. Zawsze służymy radą i porównujemy dla Klienta zalety różnych wariantów instalacji.

Efekt? Wdrożenie (lub modernizacja) klimatyzacji w Państwa domu lub firmie pozwala cieszyć się optymalną temperaturą i jakością powietrza, bez obaw o wysokość rachunków.

Jakiego systemu potrzebujesz: klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania? Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, pomp ciepła oraz grzewczych.

Klimatyzator to urządzenie sterujące temperaturą pomieszczenia. Nawiew chłodnego powietrza, rozprowadzanego przez wbudowany wentylator, powoduje obniżenie temperatury całego pomieszczenia. Aby klimatyzacja dobrze spełniała swoją rolę, trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii:

Cicha praca
Im cichsza klimatyzacja, tym bardziej komfortowe warunki pracy i życia uzyskujemy. Wbrew pozorom, nawet niewielki hałas po dłuższym czasie staje się uciążliwy, męczący, osłabia koncentrację.

Wysoka wydajność
Klimatyzator musi poradzić sobie z regulowaniem temperatury całego pomieszczenia (lub kilku pomieszczeń). Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego rodzaju urządzenia i wybranie właściwego miejsca do jego zamontowania.

Sprawdzone rozwiązania
Markowy klimatyzator jest inwestycją. Producenci zapewniają odpowiednią jakość podzespołów, materiałów i sterowania urządzeń - dlatego klimatyzatory znanych marek są odporne na awarie. Polecamy klimatyzatory najlepszych producentów stawiających na ich niezawodność, innowacyjność, coraz wyższą wydajność oraz energooszczędność.

Technologia inwerterowa
W naszej ofercie znajdziesz klimatyzatory inwerterowe. Inwerter pozwala na optymalne dopasowywanie poboru prądu do warunków, w jakich funkcjonuje urządzenie. Dzięki temu o wiele szybciej osiągasz oczekiwaną temperaturę pomieszczenia i zużywasz przy tym tylko tyle prądu, ile naprawdę potrzeba. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą SERWISU. Stała współpraca z Państwem pozwala nam zadbać o dłuższą żywotność i bezawaryjną pracę instalacji.


Rodzaje klimatyzatorów

Klimatyzatory Mitsubishi

Klimatyzatory ścienne

Klimatyzatory ścienne to atrakcyjne cenowo i niezwykle wszechstronne urządzenia. Doskonale sprawdzają się zarówno w domach, mieszkaniach i apartamentach, jak i sklepach, punktach usługowych oraz biurach. Są ciche, proste i wygodne w obsłudze (automatyczne sterowanie). Dzięki temu szybko normują temperaturę w pomieszczeniu i pomagają utrzymać ją na wybranym poziomie.

Prezentowany na zdjęciu klimatyzator ścienny MITSUBISHI ELECTRIC Diamond wyróżnia się eleganckim wyglądem. Ma wiele nowatorskich funkcji min. jest wyposażony w dwie działające niezależnie od siebie żaluzje powietrzne. Mogą one kierować strumień powietrza w różne strony, aby chłodzić lub ogrzewać powietrze we wnętrzu w sposób jak najbardziej komfortowy.

Czujnik i-see 3D wykrywa obecność i położenie osób w pomieszczeniu i odpowiednio reguluje działanie klimatyzacji, aby kierunek nawiewu był jak najprzyjemniejszy. Zintegrowany filtr Plasma-Quad Plus oczyszcza powietrze z wirusów i zanieczyszczeń.

Konstrukcja elementów nawiewnych umożliwia zwiększenie zasięgu strugi powietrza w porównaniu z modelami dostępnymi na rynku. Dzięki tej funkcji powietrze skutecznie dociera do każdego miejsca w pomieszczeniu.


Klimatyzatory kasetonowe

Klimatyzatory kasetonowe

Chcesz zainstalować klimatyzację w pomieszczeniu z podwieszanym sufitem? W takim razie nie musisz szukać miejsca na ścianie. Klimatyzator kasetonowy montuje się w podwieszanym suficie, wpuszczając go pomiędzy płyty. Projektanci tego typu urządzeń dbają o ich wygląd - dzięki temu urządzenia klimatyzacyjne nie rzucają się w oczy, doskonale wtapiając się w projekt całego sufitu. Zaawansowana technologia sprawia, że sterowanie klimatyzatorami kasetonowymi jest tak proste, jak w przypadku klimatyzacji ściennej. 4-stronne urządzenia kasetonowe doskonale nadają się do obiektów komercyjnych, twojego biura, sklepu bądź lokalu, dzięki zastosowaniu horyzontalnego strumienia nawiewu, powietrze wlatuje do pomieszczenia poziomym strumieniem. Powietrze może wtedy najpierw rozprzestrzenić się pod sufitem, a następnie powoli opaść. Pomieszczenie jest dzięki temu klimatyzowane bez powstawania przeciągów.


Klimatyzatory kanałowe

Klimatyzatory kanałowe

Ten rodzaj klimatyzacji łączy wiele pomieszczeń przy pomocy jednej sieci. W przypadku klimatyzatorów kanałowych, jednostkę można zamontować w dowolnym miejscu pomieszczenia, a dzięki kanałom wentylacyjnym, powietrze doprowadzane będzie do wszystkich pomieszczeń z jednego centralnego urządzenia. Do zalet tego typu rozwiązań należy eliminacja kosztów (montaż jednego urządzenia jest tańszy i mniej inwazyjny, niż zamontowanie osobnych urządzeń w każdym pomieszczeniu). Ponadto, automatyka sterująca klimatyzacją pozwala ustawić wspólne parametry powietrza jednocześnie dla wszystkich pomieszczeń. Klimatyzatory kanałowe stwarzają wiele możliwości zabudowy, doskonale dopasowując się do wystroju każdego rodzaju wnętrza.


Klimatyzatory przypodłogowe / podsufitowe

Klimatyzatory przypodłogowe / podsufitowe

Ten rodzaj klimatyzacji może nie tylko ochładzać, ale także efektywnie ogrzewać pomieszczenie. Montuje się go pod stropem co ze względu na kierunek ruchu powietrza, jest optymalne dla dystrybucji chłodnego powietrza. Dodatkowym atutem tego typu urządzeń, poprzez zastosowanie mocnych wentylatorów, jest możliwość dalekiej dystrybucji powietrza dzięki takiemu zastosowaniu twoja sala bankietowa lub konferencyjna będzie zawsze miała idealny klimat. Urządzenie sprawdzi się również w trybie grzania. Twórcy tych urządzeń dbają o ich nowoczesny wygląd, tworząc także przyjazne dla użytkownika, automatyczne sterowanie.


Klimatyzatory przypodłogowe / konsolowe

Klimatyzatory przypodłogowe - konsolowe

Klimatyzatory przypodłogowe dobrze sprawdzają się w miejscach gdzie nie można zamontować tradycyjnej jednostki ściennej. Ze względu na kompaktowe wymiary jest idealnym rozwiązaniem na poddasze domku lub tam gdzie przestrzeń jest ograniczona. Możliwość aż trzech wariantów montażu instalacji: zabudowana, wisząca, wolnostojąca.