LG Prestige

Klimatyzatory ścienne to atrakcyjne cenowo i niezwykle wszechstronne urządzenia. Doskonale sprawdzają się zarówno w domach, mieszkaniach i apartamentach, jak i sklepach, punktach usługowych oraz biurach. Są ciche, proste i wygodne w obsłudze (automatyczne sterowanie). Dzięki temu szybko normują temperaturę w pomieszczeniu i pomagają utrzymać ją na wybranym poziomie. Niewielkie wymiary klimatyzatorów ściennych sprawiają, że urządzenia te doskonale komponują się z projektem każdego wnętrza - nie zwracając na siebie uwagi.

Ultracicha praca - 16 dB(A)
Triangle Design - nowy wymiar innowacyjnej klimatyzacji
Zdalne sterowanie przez Wi-Fi
Smart Check - autodiagnostyka przy uruchomienu
Virus Doctor
Sprężarka Digital Inverter

Konstrukcja elementów nawiewnych umożliwia zwiększenie zasięgu strugi powietrza w porównaniu z modelami dostępnymi na rynku. Dzięki tej funkcji powietrze skutecznie dociera do każdego miejsca w pomieszczeniu.

LG ARTCOOL Stylist

Design klimatyzatorów ARTCOOL Stylist jest nieporównywalny z żadnymi innymi tego typu urządzeniami na rynku. Elegancja i styl w Twoim wnętrzu. 3-stronny nawiew powietrza sprawnie i szybko ochłodzi każdy zakątek pomieszczenia. Możliwość dostosowania koloru podświetlenia do np. temperatury nawiewanego powietrza, wystroju wnętrza czy nawet nastroju użytkownika. Intuicyjny w obsłudze, z czytelnym ekranem o oryginalnym kształcie. Przycisk "hot key" umożliwia szybki dostęp do najważniejszych funkcji pilota.

Wyrafinowana ponadczasowa forma i najwyższa jakość wykonania. W nowoczesnej i eleganckiej obudowie klimatyzator ARTCOOL Slim Inverter V skrywa najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania.

- Ruchomy panel.
- Stylowe ciemne lustro panelu uchylane podczas pracy jednostki.
- Magiczny wyświetlacz.
- Elegancki i czytelny wyświetlacz wszystkich ważnych danych.
- Wyrafinowana ponadczasowa forma i najwyższa jakość wykonania.

Klimatyzatory kasetonowe

Chcesz zainstalować klimatyzację w pomieszczeniu z podwieszanym sufitem? W takim razie nie musisz szukać miejsca na ścianie. Klimatyzator kasetonowy montuje się w podwieszanym suficie, wpuszczając go pomiędzy płyty. Projektanci tego typu urządzeń dbają o ich wygląd - dzięki temu urządzenia klimatyzacyjne nie rzucają się w oczy, doskonale wtapiając się w projekt całego sufitu. Zaawansowana technologia sprawia, że sterowanie klimatyzatorami kasetonowymi jest tak proste, jak w przypadku klimatyzacji ściennej.

Klimatyzatory kanałowe

Ten rodzaj klimatyzacji łączy wiele pomieszczeń przy pomocy jednej sieci. W przypadku klimatyzatorów kanałowych, jednostkę można zamontować w dowolnym miejscu pomieszczenia, a dzięki kanałom wentylacyjnym, powietrze doprowadzane będzie do wszystkich pomieszczeń z jednego centralnego urządzenia. Do zalet tego typu rozwiązań należy eliminacja kosztów (montaż jednego urządzenia jest tańszy i mniej inwazyjny, niż zamontowanie osobnych urządzeń w każdym pomieszczeniu). Ponadto, automatyka sterująca klimatyzacją pozwala ustawić wspólne parametry powietrza jednocześnie dla wszystkich pomieszczeń. Klimatyzatory kanałowe stwarzają wiele możliwości zabudowy, doskonale dopasowując się do wystroju każdego rodzaju wnętrza.

Klimatyzatory przypodłogowe / podsufitowe

Ten rodzaj klimatyzacji może nie tylko ochładzać, ale także efektywnie ogrzewać pomieszczenie. Montuje się go pod stropem co ze względu na kierunek ruchu powietrza, jest optymalne dla dystrybucji chłodnego powietrza.Dodatkowym atutem tego typu urządzeń, poprzez zastosowanie mocnych wentylatorów, jest możliwość dalekiej dystrybucji powietrza. Twórcy tych urządzeń dbają o ich nowoczesny wygląd, tworząc także przyjazne dla użytkownika, automatyczne sterowanie.