Przygotowując projekt zwracamy uwagę na to, by klimatyzacja była dla Państwa opłacalna. Dzięki temu minimalizujemy koszty systemów uzdatniania powietrza i ogrzewania. Współpraca z dostawcami wielu rodzajów markowych urządzeń sprawia, że mają Państwo wybór. Zawsze służymy radą i porównujemy dla Klienta zalety różnych wariantów instalacji.

Efekt? Wdrożenie (lub modernizacja) klimatyzacji w Państwa domu lub firmie pozwala cieszyć się optymalną temperaturą i jakością powietrza, bez obaw o wysokość rachunków.

Jakiego systemu potrzebujesz: klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania?

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem systemów:

- klimatyzacyjnych
- wentylacyjnych
- pomp ciepła
- grzewczych


Markowe klimatyzatory - polecamy z czystym sumieniem

Klimatyzator to urządzenie sterujące temperaturą pomieszczenia. Nawiew chłodnego powietrza, rozprowadzanego przez wbudowany wentylator, powoduje obniżenie temperatury całego pomieszczenia. Aby klimatyzacja dobrze spełniała swoją rolę, trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii:

Cicha praca
Im cichsza klimatyzacja, tym bardziej komfortowe warunki pracy i życia uzyskujemy. Wbrew pozorom, nawet niewielki hałas po dłuższym czasie staje się uciążliwy, męczący, osłabia koncentrację.

Wysoka wydajność
Klimatyzator musi poradzić sobie z regulowaniem temperatury całego pomieszczenia (lub kilku pomieszczeń). Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego rodzaju urządzenia i wybranie właściwego miejsca do jego zamontowania.

Sprawdzone rozwiązania
Markowy klimatyzator jest inwestycją. Producenci zapewniają odpowiednią jakość podzespołów, materiałów i sterowania urządzeń - dlatego klimatyzatory znanych marek są odporne na awarie. Polecamy klimatyzatory Samsung, LG, GREE, DAIKIN, MITSUBISHI ELEKTRIC.

Technologia inwerterowa
W naszej ofercie znajdziesz klimatyzatory inwerterowe. Inwerter pozwala na optymalne dopasowywanie poboru prądu do warunków, w jakich funkcjonuje urządzenie. Dzięki temu o wiele szybciej osiągasz oczekiwaną temperaturę pomieszczenia i zużywasz przy tym tylko tyle prądu, ile naprawdę potrzeba.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą SERWISU. Stała współpraca z Państwem pozwala nam zadbać o dłuższą żywotność i bezawaryjną pracę instalacji.