Przygotowując projekt zwracamy uwagę na to, by klimatyzacja była dla Państwa opłacalna. Dzięki temu minimalizujemy koszty systemów uzdatniania powietrza i ogrzewania. Współpraca z dostawcami wielu rodzajów markowych urządzeń sprawia, że mają Państwo wybór. Zawsze służymy radą i porównujemy dla Klienta zalety różnych wariantów instalacji.

Efekt? Wdrożenie (lub modernizacja) klimatyzacji w Państwa domu lub firmie pozwala cieszyć się optymalną temperaturą i jakością powietrza, bez obaw o wysokość rachunków.

Jakiego systemu potrzebujesz: klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania?

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem systemów:

- klimatyzacyjnych
- wentylacyjnych
- pomp ciepła
- grzewczych


Markowe klimatyzatory - polecamy z czystym sumieniem:

Klimatyzator to urządzenie sterujące temperaturą pomieszczenia. Nawiew chłodnego powietrza, rozprowadzanego przez wbudowany wentylator, powoduje obniżenie temperatury całego pomieszczenia. Aby klimatyzacja dobrze spełniała swoją rolę, trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii:

Cicha praca
Im cichsza klimatyzacja, tym bardziej komfortowe warunki pracy i życia uzyskujemy. Wbrew pozorom, nawet niewielki hałas po dłuższym czasie staje się uciążliwy, męczący, osłabia koncentrację.

Wysoka wydajność
Klimatyzator musi poradzić sobie z regulowaniem temperatury całego pomieszczenia (lub kilku pomieszczeń). Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego rodzaju urządzenia i wybranie właściwego miejsca do jego zamontowania.

Sprawdzone rozwiązania
Markowy klimatyzator jest inwestycją. Producenci zapewniają odpowiednią jakość podzespołów, materiałów i sterowania urządzeń - dlatego klimatyzatory znanych marek są odporne na awarie. Polecamy klimatyzatory Samsung, LG, GREE, DAIKIN, MITSUBISHI ELEKTRIC.

Technologia inwerterowa
W naszej ofercie znajdziesz klimatyzatory inwerterowe. Inwerter pozwala na optymalne dopasowywanie poboru prądu do warunków, w jakich funkcjonuje urządzenie. Dzięki temu o wiele szybciej osiągasz oczekiwaną temperaturę pomieszczenia i zużywasz przy tym tylko tyle prądu, ile naprawdę potrzeba.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą SERWISU. Stała współpraca z Państwem pozwala nam zadbać o dłuższą żywotność i bezawaryjną pracę instalacji.